Zlepšujeme životy více než půl miliónu lidí.

Tiché Spojení poskytuje tlumočení ve znakovém jazyce a přepis komunikace v reálném čase. Integrace je možná buď přímo u přepážky, nebo v kontaktním centru. Díky tomu se můžete spojit s více než půl miliónem neslyšících a sluchově postižených.

Kontakujte nás Jak to funguje

Bezbariérová komunikace

Kompletní řešení pro simultánní překlady a textové přepisy ze znakového jazyka. Jednoduchá cloudová služba, která je dostupná okamžitě, vždy když je potřeba.

Kontakujte nás Jak to funguje

Ulehčení začleňování

Náš program také pomáhá společnostem zaměstnat, vyškolit a dále rozvíjet neslyšící a sluchově postižené zaměstnance. Poskytujeme základ pro širší zaměstnaneckou a personální strategii.

Kontakujte nás Jak to funguje

Benefity

Uživatelům zabezpečujeme kontakt s podniky, které chtějí službu využívat. To uživatelům přináší jednodušší přístup k nezbytným produktům a službám. Pro podnikatele to znamená možnost zaměřit se na specifickou zákaznickou cílovou skupinu a vytvořit rovnocenné komunikační možnosti.

Kontaktujte nás

Jak to funguje

Kontaktujte nás

Služba může být poskytnuta prostřednictvím aplikace na mobilním telefonu nebo tabletu. Potřebujete pouze internetové připojení a zařízení s kamerou.

Uživatel přistoupí k přepážce a vyžaduje službu Tiché Spojení.

1 Uživatel přistoupí k přepážce a požaduje službu Tiché Spojení.

Uživatel zmáčkne tlačítko na tabletu a přepojí se na tlumočníka.

2 Uživatel stiskne tlačítko na tabletu a přepojí se na tlumočníka.

Tlumočník překládá znakový jazyk zaměstnanci společnosti prostřednictvím mluveného slova.

3 Tlumočník překládá znakový jazyk zaměstnanci společnosti prostřednictvím mluveného slova.

Contact Centre 3

1 Uživatel se připojí k naší službě a vyžádá si telefonický hovor s kontaktním centrem prostřednictvím Tichého Spojení.

Contact Centre 2

2 Náš uživatel a tlumočník se společně spojí s agentem kontaktního centra.

Contact Centre 1

3 Náš tlumočník předá informace mezi agentem a uživatelem prostřednictvím telefonní konference.

How It Woks – training 1

1 Naše služba může být využita i při zaměstnávání, vzdělávání a školení neslyšících a sluchově postižených osob.

Employee

2 V obchodním jednání mohou naši tlumočníci vést osobní telefonní pohovory s neslyšícími a sluchově postiženými osobami.

Training 2

3 V praxi lze také využít naše služby pro zjednodušení školení a profesního rozvoje pro neslyšící a sluchově postižený personál jak v provedení pro jednotlivce, tak i pro skupiny.

Naše služby

V nabídce máme tato standardní řešení, ale rádi s vámi prodiskutujeme i různé jiné konkrétní služby na přání, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám uživatelů a klientů.

Kontaktujte nás
Služba TS Pilot Standard On Demand
Předobjednávání tlumočníků / přepisovatelů Yes Yes Yes
E-mailová podpora Yes Yes Yes
Pokrytí v pracovních hodinách Yes Yes Yes
Celonárodní pokrytí Yes Yes
Překladatelé na vyžádání Yes Yes
Integrace do callcentra Yes Yes
Přepisová služba Yes Yes
Více než 10 lokací Yes
Neomezené lokace Yes
White Labelling Yes
Telefonická podpora Yes
Rozšířené pokrytí Yes

Klienti

Kontaktujte nás
Česká spořitelna

Česká spořitelna

Nejznámější česká banka s rozsáhlou sítí poboček a bankomatů, dcera rakouské Erste. Kořeny České spořitelny sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny.

E.ON

E.ON

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působí od roku 1998 a spolehlivě dodává elektřinu a plyn firmám i domácnostem a ekologický pohon CNG do automobilů.

Tichý svět

Tichý svět

Tichý svět, o.p.s. pomáhá neslyšícím vyjít z izolace. Usilují o jejich rovnoprávné postavení zejména na trhu práce a ve vzdělávání. Cílem je co nejvíce podporovat aktivitu a vlastní úsilí klienta, pomáhat neslyšícím získat práci a udržet si ji.

Partneři

Kontaktujte nás
Tichý svět

Tichý svět

Tichý svět, o.p.s. pomáhá neslyšícím vyjít z izolace. Usilují o jejich rovnoprávné postavení zejména na trhu práce a ve vzdělávání. Cílem je co nejvíce podporovat aktivitu a vlastní úsilí klienta, pomáhat neslyšícím získat práci a udržet si ji.

IBM Podnikatelský servis

IBM Podnikatelský servis

Náš technologický partner a poskytovatel platformy pro provoz služeb.

Avaya

Avaya

Avaya je přední celosvětový poskytovatel řešení pro obchodní spolupráci a komunikaci příští generace.

Platforma zainteresovaných stran CSR

Platforma zainteresovaných stran CSR

Vláda České republiky přijala strategický dokument Národní akční plán společenské odpovědnosti organizací v ČR, který byl připraven garantem MPO ČR ve spolupráci s Radou kvality ČR. Organizaci, činnosti a výstupy Platformy zajišťuje Rada kvality ČR prostřednictvím Národního střediska podpory kvality.

Ergotep

Ergotep

Dlouhodobě na trhu působí jako sociální podnik, který integruje téměř 300 pracovníků s OZP. Společnost ERGOTEP realizuje unikátní projekty, ve kterých se lidé se sníženou pracovní schopností mohou realizovat. Učí jak sociálně podnikat, naplňovat CSR a jak vytvářet pracovní podmínky pro handicapované zaměstnance.

Asociace společenské odpovědnosti

Asociace společenské odpovědnosti

Jsme členy Asociace společenské odpovědnosti a organizace, která pracuje na zlepšení profilu CSR (společensky odpovědného podnikání) v ČR.

Národní politika kvality

Národní politika kvality

Národní informační portál o CSR je oficiálním portálem České republiky věnující se společenské odpovědnosti organizací (CSR). Správcem portálu je Ministerstvo průmyslu a obchodu, národní gestor problematiky CSR, společně s Radou kvality ČR.

NáZNAK

NáZNAK

NáZNAK se snaží budovat mosty a bourat stereotypy v komunikaci mezi slyšícími a neslyšícími. Propojujeme svět neslyšících a slyšících pomocí zážitkové výstavy, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet, jaký je to pocit být neslyšící.

Business Leaders Forum

Business Leaders Forum

Business Leaders Forum (BLF) je platformou pro společensky odpovědné podnikatele, kterým záleží na lidech a prostředí, v němž působí.

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network

Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí.

Car Club

Car Club

Většina zaměstnanců společnosti CAR CLUB má zdravotní handicap a nabízejí různé produkty a služby pro osoby se zdravotním handikapem. Projekty jsou zaměřeny zejména na řešení jejich mobility, nadstandardní pojištění, slevový a věrnostní program.

klikpojisteni.cz

klikpojisteni.cz

Call centrum partnera Klikpojisteni.cz s námi spolupracuje na implementaci komunikačního řešení pro možné využití pro naše klienty. Klikpojisteni.cz nabízí příležitost najít svým klientům nejlevnější pojištění během několika minut z pohodlí domova.

MPPFF

MPPFF

Tiché Spojení v rámci svých společensky prospěšných aktivit zabezpečuje technickou produkci, webovou prezentaci a celoroční přípravu festivalu MENTAL POWER PRAGUE FILM FESTIVAL.